БРАВО НЕМАЊА: Мајдов освојио сребро на светском првенству

22. 05. 2024. у 17:32

Српски џудиста Немања Мајдов освојио је данас сребрну медаљу у категорији до 90 килограма на Светском првенству које се одржава у Абу Дабију, главном граду Уједињених Арапских Емирата.

БРАВО НЕМАЊА: Мајдов освојио сребро на светском првенству

ФОТО: Профимедиа

Мајдов (27) је у финалу после велике борбе поражен од Јапанца Гокија Таџиме.

Претходно је српски џудиста у полуфиналу савладао Либанца Карамноба Сагаипова.

Мајдов је европски првак у овој дисциплини из Монпељеа прошле године, а био је светски првак у Будимпешти 2017. године.

Србин има и бронзу са Светског првенства у Токију 2019. године.

БОНУС ВИДЕО: ГОЛ ЗА ГОЛОМ НА ДЕРБИЈУ: Олајинка примио лопту на груди, па послао пројектил у мрежу Партизана

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ Французи о Хрватској после Томпсона: Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата

"ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ" Французи о Хрватској после Томпсона: "Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата"

ФРАНЦУСКЕ новине "Le Monde" оштро су критиковале Хрватску после концерта Марка Перковића Томпсона, упозоривши да Хрватска показује све већу толеранцију према пронацистичкој прошлости из времена НДХ.

08. 07. 2025. у 17:43

Коментари (0)

ОДРЖИВОСТ ПОЧИЊЕ ИЗБОРОМ: Међународни дан без пластичних кеса