СПОРТСКИ ДИРЕКТОР ЗВЕЗДЕ СУСПЕНДОВАН ГОДИНУ ДАНА: Жестоке казне за инциденте у Лесковцу
НИЈЕ било милости након инцидената одиграних током меча плеј-аут групе Супер лиге за рукометаше између Дубочице и Црвене звезде.
FOTO: Tanjug/AP
Цех за изгреде платио је тренер Недељко Матић, он је суспендован на 15 дана, а клуб ће морати у касу лиге да уплати 350.000 динара. Ипак, најгоре је прошао спортски директор Црвене звезде, Огњен Кајганић. Он је суспендован на годину дана и забрањен му је рад у рукомету.
Играчи Црвене звезде Милош Бујишић и Душан Андрејевић су суспендовани на један меч, а казну су одрадили у поразу од Радничког из Крагујевца у Шумицама резултатом 30:29.
Остављен је правни лек жалбе у року од осам дана. Сам меч није регистрован још увек службеним резултатом, али је тај епилог све извеснији. Те би Лесковчани могли да меч добију 10:0 за зеленим столом.
Меч је прекинут у 45. минуту код вођства Дубочице 25:22. После оштрог фаула над пивотом гостију Андрејевићем. Прво је дошло до кошкања на терену, па и на клупи. Потом је клупа Звезде ушла у сукоб са публиком, па су напустили терен.
Након тога је Црвена звезда издала саопштење и жалила се на суђење и критеријум који је могао по њиховом мишљењу да доведе до озбиљних повреда рукометаша.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ ДОБИО ПРОТИВНИКА ЗА ФИНАЛЕ? Денверу већ загорчавали живот, а сада...
27. 04. 2024. у 07:52
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
14. 11. 2025. у 12:45
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)