ВЕРИДБА ПА НА СТАЗУ: Најпознатији скијашки пар стаје на луди камен
ПОВРАТАК на скијашку стазу сјајног Александара Омота Килдеа биће у "улози" ожењеног човека.
FOTO: AP/Tanjug
Норвежанин, који је у јануару претпрео тешке повреде рамена и потколенице, у болничкој постељи решио је да запроси чувену колегиницу, Американку Микаелу Шифрин. Тако ће најпознатији љубавни пар у зимским спортовима крунисати вишегодишњу везу.
- Било је много успона и падова, али један од успона је била блискост са мојом породицом, а посебно са Микаелом. Током боравка у болници у Инзбруку рекао сам себи да је време. Набавио сам прстен, тако да сам сада верен. Вратићу се на стазу, то је могуће. Имам 31 годину и најбољи период је испред мене. Могу да наставим до 40. - поручио је Килде.
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)