ВЕЛИКИ КОРАК НАПРЕД: Осврт Марка Вујина на минулу ЕХФ недељу
МИНУЛА ЕХФ недеља, за српску рукометну репрезентацију, протекла је првенствено у знаку Бориса Ројевића. Нови селектор, успешно је дебитовао на клупи "орлова" са две поведе у пријатељским мечевима против Пољске и поставио темеље за даље успехе. Најтежи изазов на старту мандата у репрезентацији, Ројевићу ће бити окршај са Шпанијом у баражу за одлазак на Европско првенство 2025, а према мишљењу такође новопеченог директора А рерпезентација Марка Вујина, Србија је протекле седмице остварила велики корак напред и нада се да ће кривуља од сада само ићи узлазном путањом.
Фото РСС
- Једна јако успешна недеља је иза нас. Мислим да смо одрадили велики корак напред. Кренули смо од нуле када смо се окупили, али смо остварили све што смо зацртали. Производ тога су победе које нам много значе. Победити Пољску два пута, на њиховом терену, није мала ствар, без обзира што се ради о пријатељским утакмицама. То је прави пут којим треба да идемо и да у сваку утакмицу улазимо са 100% фокуса не би ли изградили победнички менталитет за изазове који су пред нама. Осећам се добро у овој улози, као и да су велике ствари пред нама, али за то је потребан свакодневни рад, не само када смо заједно - истакао је Вујин за сајт Рукометног савеза Србије.
Препоручујемо
ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену
22. 06. 2026. у 05:02 >> 05:02
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
КАКВА ЛУДНИЦА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Иран преживео десетковану Белгију
21. 06. 2026. у 23:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
НАЈВЕЋИ ШОК НА МУНДИЈАЛУ! Сензација над сензацијама! Фаворита опио Рум! (ВИДЕО)
Фудбалери Еквадора ремизирали су против Курасаа резултатом 0:0 (0:0) у другом колу Е групе на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
21. 06. 2026. у 03:55
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)