МОЈ НАЈБОЉИ МОМЕНАТ У Ф1: Хамилтон открио шта ће увек памтити
ЛУИС Хамилтон такмичи се у Формули 1 од 2007. године, седмоструки шампион света, прошао је кроз много "ера" и промена болида, а издвојио је упечатљиве тренутке из каријере.
Фото: АП
Омиљени моменат у "најбржем каравану на свету" дошао је врло рано у његовој 17 годишњој каријери.
- Један од омљених тренутака ми је то што сам уопште стигао до Ф1. Нисам могао да верујем. Било је много мрачних момената у раној фази каријере када сам помишљао да нема шансе да успем. Међутим, никада се нисам предавао. Када сам видео свој тату са подијума у Канади, када сам убележио прву победу у Ф1, то је била потврда да је су све недаће са којим сам се суочавао биле вредне жртве - истакао је Британац.
Када су у питању болиди, никада неће заборавити тренутак када је имао прилике да седне за управљач Мекларена, легендарног Ајртона Сене.
- Те машине су имале много мање аеродинамичних ефеката. Тада су болиди налик картингу - подвукао је Хамилтон.
КАКАВ ОБРАЧУН: Дончић против Шеја!
ВЕЧЕРАШЊИ програм НБА лиге обележиће дуел Оклахома Сити тандера и ЛА лејкерса који се састају у "Пејком центру" три сата и 30 минута након поноћи.
12. 11. 2025. у 14:15
СРБИЈА ОВО НЕ ПАМТИ: Ево шта се десило пред меч са Енглеском! "Орлови" гледају и не могу да се чудом начуде
Најновије вести из српског фудбала су прилично шокантне. И, стижу баш пред утакмицу Енглеска - Србија.
12. 11. 2025. у 18:35
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)