ПАРТИЗАН УЗ ЗВЕЗДУ: Црно-бели савладали у Тополи одбојкаше Карађорђа и стигли великог ривала

Слободан Крстовић

23. 12. 2023. у 22:31

ОДБОЈКАШИ Партизана оправдали су улогу фаворита у Тополи и надиграли Карађорђе са 3:1. Шампиону је то девета победа колико имају тренутно водећа Црвена звезда и трећепласирани Раднички. Напоменимо да црно-бели имају утакмицу мање, јер још нису одиграли заостали меч са Војводином, која је вечерас у Старој Пазови попила горку пилулу од Јединства - 0:3.

ПАРТИЗАН УЗ ЗВЕЗДУ: Црно-бели савладали у Тополи одбојкаше Карађорђа и стигли великог ривала

ФОТО: ОСС

РЕЗУЛТАТИ 12. кола БПШ Суперлиге за одбојкаше: Рибница - Млади радник 3:0, Спартак СУ - Црвена звезда 2:3, Јединство - Војводина 3:0, Борац - Ниш 3:1, Раднички - Таково 3:2, Карађорђе - Партизан 1:3.

ТАБЕЛА: Црвена звезда 9 победа, Партизан 9, Раднички 9, Карађорђе 7, Војводина 7, Ниш 7, Спартак СУ 6, Таково 5, Рибница 5, Мл. радник 3, Јединство 3, Борац 1.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!

НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!

Србија игра добро на Светском првенству у ватерполу за играче до 20 година, али тај шампионат у главном граду Хрватске протиче уз инциденте.

17. 06. 2025. у 21:40

Коментари (0)

ТЕЖАК ЖРЕБ ЗА ПАРТИЗАН! Црно-бели извукли најтежег могућег ривала у првом колу квалификација за Лигу Европе