ШАПИЋ ЧЕСТИТАО ИВАНИ ВУЛЕТИ: "Ово је круна свега што је учинила за српски спорт"

Градоначелник Београда Александар Шапић честитао је српској атлетичарки Ивани Вулети освојену златну медаљу у скоку удаљ на Светском првенству у атлетици у Будимпешти.

ШАПИЋ ЧЕСТИТАО ИВАНИ ВУЛЕТИ: Ово је круна свега што је учинила за српски спорт

Фото: Град Београд

- Ово је круна свега што је Ивана учинила за српски спорт. Наша највећа атлетичарка и засигурно једна од највећих светских атлетичарки још једном је доказала шта значи истрајавати и борити се за своју земљу. Круна свега што је до сада чинила за наш спорт представља ово, дуго очекивано злато на Светском првенству. У име Града Београда и у своје лично име, искрене честитке и искрена захвалност Ивани, наведено је у честитки градоначелника Шапића.

БОНУС ВИДЕО: Упаљени рефлектори на новом стадиону у Лозници 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају