БРАВО, ИВАНА: Вулета изборила финале Светског првенства, Милица Гардашевић није успела

Часлав Вуковић

19. 08. 2023. у 14:22 >> 14:44

СРПСКА атлетичарка Ивана Вулета пласирала се у финале скока удаљ на Светском првенству у Будимпешти.

БРАВО, ИВАНА: Вулета изборила финале Светског првенства, Милица Гардашевић није успела

FOTO: Tanjug/AP

Она је у првој серији преступила, али је у другој скочича 6,82 што је било довољно да се нађе међу 12 најбољих скакачица.

Осим Вулете у овој дисциплини у групи А скакала је и Милица Гардашевић. Она нажалост није успела да се домогне финала. У првој серији скочила 6,51. Док је у другом покушају преступила, док је у трећој имала 6,45 што није било довољно за улазак финале.

Финале скока удаљ на програму је у недељу од 16.45.

БОНУС ВИДЕО: Кошаркаши Србије кренули пут Кине

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (0)

Мелина Џиновић се сутра удаје: Ово су детаљи венчања са милионером у Монаку - славље траје три дана