БРИТАНЦИ МОРАЛИ ДА ПОПУСТЕ: Теквондо репрезентација добила визе, учествује на првенству
СВИ чланови теквондо репрезентације Србије добили су визе за улазак у Велику Британију и учествоваће на европском првенству у теквондоу које се одржава од данас до 21. маја у Манчестеру.
foto: Tekvondo klub Zrenjanin
Ову информацију дао је Танјугу генерални секретар Теквондо савеза Србије Мирослав Кркљеш.
Кркљеш је посебно захвалио амбасадорки Србије у Великој Британији Александри Јоксимовић и Министарству спољних послова Србије на помоћи коју су им пружили приликом добијања виза.
Препоручујемо
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (1)