ШУМАДИНЦИ СПРЕМНИ ДА ОПЕТ ПОТОПЕ НОВИ БЕОГРАД: Ватерполисти Радничког сутра (19.00) дочекују лидера Суперлиге

Слободан Крстовић

04. 02. 2022. у 13:19

ПРВАК жели да још једном потопи лидера и нанесе му први пораз у Суперлиги. Ватерполисти Радничког вечерас (19.00) у трећем колу групе за пласман од 1. до 6. места дочекују Нови Београд, уверени да су кадри да трећи пут заредом у петом окршају шокирају Душана Мандића и другове.

ШУМАДИНЦИ СПРЕМНИ ДА ОПЕТ ПОТОПЕ НОВИ БЕОГРАД: Ватерполисти Радничког сутра (19.00) дочекују лидера Суперлиге

ФОТО: ВК Раднички

- И у овом дуелу ћемо ићи на победу, као и у сваком претходном. Први пут играмо са њима у Крагујевцу и даћемо све од себе да их опет надиграмо и изборимо што бољу позицију пред плеј-оф. Мислим да смо са превише респекта ушли у прва два дуела на Новом Београду и нагласио бих да је то био почетак сезоне. Сада смо доста уигранији, посложиле су се неке коцкице у нашој игри и све то изгледа много боље, што се видело и у два наша тријумфа над њима. Међутим, далеко од тога да ће бити лако. Као и увек, одлучиваће ситнице, али се надам да ће превага бити на нашој страни - каже капитен Радничког Филип Јанковић.

Крагујевчани су после два пораза у Суперлиги и Лиги шампиона матирали Новобеограђане у финалу Купа Србије и Регионалној лиги. После последњег пораза клупу "вукова" напустио је Владимир Вујасиновић, кога је наследио искусни Дејан Јововић.

- Не знам колико ће промена тренера утицати на њихову игру. Можда им дође добро као шок терапија, али то су момци који дуго играју заједно што кроз клубове, што репрезентацију, уиграни су и одлично се познају. Дејан је тек дошао, тако да је још рано говорити о његовом печату у игри Новог Београда. Нема сумње да нас очекује још један прави ватерполо спектакл и надам се да ће публика поново испунити трибине, јер нам њихова подршка много значи, што се посебно видело у победи над Олимпијакосом - истиче Јанковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛАН ЂУРИЦА: Пласман у Лигу шампиона је сигуран! (ВИДЕО)

МИЛАН ЂУРИЦА: "Пласман у Лигу шампиона је сигуран!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

08. 08. 2025. у 14:30

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње

Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.

07. 08. 2025. у 19:55

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА! Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.

07. 08. 2025. у 16:00

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију