СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ ИЗАБРАО: Брегар саопштио шири списак рукометашица за ЕХФ недељу
СЕЛЕКТОР женске рукометне репрезентације Србије Урош Брегар саопштио је данас шири списак играчица на које рачуна у октобарској ЕХФ недељи од 3. до 11. октобара, у оквиру које се одигравају прве утакмице квалификација за ЕУРО 2022.

FOTO: M. Vukadinović
На списку је 35 рукометашица: Јована Рисовић, Кристина Граовац, Јелена Ђурашиновић, Катарина Косановић, Марија Симић, Дијана Радојевић, Александра Стаменић, Тамара Коцић, Јована Аврамовић, Марија Петровић, Јована Милојевић, Јелена Агбаба, Гордана Митровић, Катарина Бојичић, Ана Којић, Жељка Николић, Наташа Ловрић, Ксенија Петровић, Јована Ковачевић, Јована Стоиљковић, Катарина Стошић, Ивана Митровић, Марија Обрадовић, Тамара Радојевић, Кристина Лишчевић, Анђела Јањушевић, Марина Дмитровић, Марија Агбаба, Јована Јововић, Дуња Табак, Сара Гаровић, Теодора Мајкић, Бојана Милић, Марија Јовановић и Александра Вукајловић.
Пред рукометашицама је нови циклус квалификација за Европско првенство, а Србија ће у среду, 6. октобра најпре угостити селекцију Турске у Зрењанину од 18 сати, а други сусрет, са селекцијом Исланда, игра се четири дана касније у истом термину у Хафнарфјордуру.
Континентални шампионат се одржава од 4. до 20. новембра 2022. године, а домаћини су Словенија, Северна Македонија и Црна Гора.
Препоручујемо

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА КИВУОВ ПРВЕНАЦ: Интер не сме себи дозволити нови "кикс" на Светском првенству
У другом колу Светског клупског првенства гледаћемо дуел Интера и Ураве који се састају на "Лумен филду" у Сијетлу од 21.00.
21. 06. 2025. у 07:20

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)