ТАЈСОН ДОЛАЗИ У БЕОГРАД: "Гвоздени Мајк” резервисао цео спрат у хотелу
ЛЕГЕНДА светског бокса и по многима најбруталнији тешкаш свих времена Мајк Тајсон потврдио је да ће доћи у Београд и бити гост Светског првенства које ће се од 24. октобра до 6. новембра одржати у Србији.

ФОТО: ЕПА
"Гвоздени Мајк" ће у српску престоницу, како је најављено, стићи на завршницу Светског шампионата које ће бити одржано у Штарк арени, али под специфичним условима.
Према сазнањима "Блица", Тајсон ће располагати целим спратом једног од престоничких хотела, док је достављен и специфичан јеловник базиран на месу бизона и мноштво различитих комбинација свеже цеђеног воћа у виду сокова.
Истовремено се наводи да ће на такмичење доћи и познати холивудски глумац Марк Волберг, који ће са нашим Милошем Биковићем бити део свечаног отварања Светског првенства.
Подсетимо, Тајсон је у овој години био у центру пажње због животне исповести, у којој је највише причао о бурном животу, како је ухватио Бреда Пита са супругом, као и да је пред први изгубљени меч био са чак четири жене.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

ХОЛИФИЛДА НИЈЕ УЗДРМАО ПОРАЗ: Желим борбу против Мајка Тајсона
14. 09. 2021. у 16:02

БОКСЕРСКИ СПЕКТАКЛ СВЕ БЛИЖИ: Тајсон и Холифилд поново улазе у ринг
24. 03. 2021. у 17:05

МАЈК ТАЈСОН ПОНОВО У РИНГУ: Да ли је време за реванш реванша са Холифилдом?
18. 03. 2021. у 14:10

АМЕРИ У ШОКУ ПОСЛЕ ЧУДА ДЕНВЕРА У ОКЛАХОМИ: Не могу да верују шта је Никола Јокић доживео
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је љубитеље НБА лиге овога пута шокирало - оно што је доживе.
06. 05. 2025. у 20:15

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је поново пробуђена европска сила
ПОСЛЕ ремија у спектакуларној првој утакмици полуфинала, Интер и Барселона укрштају копља и у реваншу, овога пута на "Ђузепе Меаци", где ће нешто пасти коначна одлука о финалисти Лиге шампиона.
06. 05. 2025. у 07:45

КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА ТУКЛИ "ГРОБАРА"?! Александар Пријовић открио шок детаље туче играча и гостију ноћног клуба (ВИДЕО)
Кошаркашки клуб Партизан саопштио је у понедељак касно увече да су се три играча црно-белих "нашла усред инцидента који се догодио недалеко од познатог београдског ноћног клуба", а дан касније огласио се и фудбалер Александар Пријовић, који је био на истој локацији, и ког су поједини српски медији довели у везу са овим скандалом.
06. 05. 2025. у 17:02
Коментари (0)