ШАМПИОНИ ЕВРОПЕ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ОДБРАНУ ТРОНА: До ЕП све под конац
ТЕСТОВИ пред ЕП од 1. до 19. септембра у Пољској, Чешкој, Финској и Естонији, и те како су добро дошли нашим одбојкашима.
ФОТО: АП
Европски прваци су на турниру у Запорожју освојили друго место, али далеко је важније то што су увидели шта морају да поправе до старта на Шампионату.
- Мало нас је пореметио недолазак Словенаца, али опет добро је то што смо одиграли три меча, са Украјином А и Б и Бугарском. Фалиле су нам утакмице и мислим да можемо да будемо задовољни оним што смо видели. Јасно нам је и да морамо да поправимо пар ствари до Европског првенства. То је и била суштина одласка у Украјину - истиче капитен Немања Петрић.
"Орлови" ће до одласка у Краков, где су у А групи са Пољском, Белгијом, Украјином, Португалијом и Грчком, тренирати у Београду. Због ЕП за даме помало су у сенци, а Петрић примећује да све зависи од играча који желе већу или мању пажњу. Објашњава и зашто Александар Атанасијевић није играо:
- У првом мечу није ни било планирано да игра, јер су шансу добили млађи. У међувремену је имао стомачни вирус, који је прошао за дан, али из предострожности стручни штаб није желео да ризикује - подвлачи Петрић.
Капитен "орлова" каже и да им је пријало то што су играли пред публиком:
- Није било много навијача, али је било лепше, него када су трибине празне.
Препоручујемо
ПОБЕДНИЧКИ ДО КРАЈА: Азербејџан наредни изазов српских одбојкашица
23. 08. 2021. у 20:16
ЗОРАН ТЕРЗИЋ: Овако се не игра, овако се губи Европско првенство!
22. 08. 2021. у 22:04
ТРЕЋА ПОБЕДА СРБИЈЕ: Белгијанке на моменте пружиле јак отпор, али победа није долазила у питање
22. 08. 2021. у 19:11 >> 21:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)