ДОГАЂАЈ ОД ИЗУЗЕТНОГ ЗНАЧАЈА ЗА СРБИЈУ: Вучић се састао са председником Светске боксерске федерације поводом формирања одбора за СП

Новости онлине

01. 07. 2021. у 10:11

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са министром спорта Руске Федерације Олегом Матицином, председником Светске боксерске федерације Умаром Кремлевим и члановима делегације Светске боксерке федерације поводом формирања Организационог одбора и организације Светског првенства у боксу.

ДОГАЂАЈ ОД ИЗУЗЕТНОГ ЗНАЧАЈА ЗА СРБИЈУ: Вучић се састао са председником Светске боксерске федерације поводом формирања одбора за СП

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

- Ово ће бити догађај од изузетног значаја за нашу земљу! Биће то велики повратак боксерске вештине на Балкан и источну Европу - истакао је председник.

На састанку са Вучићем је био и легендарни боксер и бивши светски шампион Рој Џонс јуниор, који је јуче слетео у Београд, као и председник Боксерског савеза Србије Ненад Боровчанин. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност