ИЗАЗОВ ЗА ШАПЧАНЕ: Рукометаши Металопластика данас и сутра у Скопљу излазе на мегдан Вардару

Слободан Крстовић

07. 06. 2021. у 11:23

БЕЗ беле заставе у Скопљу. Рукометаши Металопластике данас (17.30) и сутра (16.00) у македонској престоници у осминифинала СЕХА лиге играју са Вардаром, који ће у наредној сезони са клупе водити Веселни Вујовић. Победник ће се са Загребом борити за одлазак на Ф4.

ИЗАЗОВ ЗА ШАПЧАНЕ: Рукометаши Металопластика данас и сутра у Скопљу излазе на мегдан Вардару

Фото: Архива Новости

Шапчани су свесни да је првак Северне Македоније велики фаворит, али не помишљају да се унапред предају.

- Очекују нас два веома тешка меча са Вардаром. У Скопље смо дошли без неколико повређених играча, али је сигурно да ћемо дати све од себе. Уосталом дуели са тимом као што је Вардар и те како мотивишу - истиче играч Металопластике Марко Срдановић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

Црвена звезда и Лех Познањ су били у центру пажње звездашког дела јавности, а пред тај реванш меч 3. кола квалификација за Лигу шампиона, који је одигран у уторак у Београду, "делије" су добиле важно упозорење од свог вољеног клуба. Једна особа се није придржала тог апела и... могло би то баш скупо да кошта српског првака.

13. 08. 2025. у 19:44

Коментари (0)

СКАНДАЛ! На миг Албанаца, УЕФА изрекла екстремну казну због Косово је Србија!