ОДБОЈКАШИЦА СРБИЈЕ ОПТУЖЕНА ЗА РАСИЗАМ! Огласио се ОКС "Сања је свесна своје грешке, извинила се" (ВИДЕО)
ЛИБЕРО српске репрезентације Сања Ђурђревић направила је расистички гест којим се исмевају Азијати због карактеристичне косоокости.
ФОТО: Принтскрин
Репрезентација Србије је у уторак у оквиру петог кола Лиге нација за одбојкашице у Риминију савладала Тајланд.
Славиле су наше одбојкашице 3:0, а меч је на крају обелеђио ничим изазвани скандал због кога је реаговао и одбојкашки савез Србије!
Она је после једног освојеног поена искосила очи, што је гест који се сматра увредљивим за особе из источне Азије.
- Жао нам је због догађаја који су обележили меч. Искрено се извињавамо репрезентацији Тајланда, народу те земље и свима који су погођени овим. Међутим, молимо вас да не дајете превелико значење овом инциденту. Сања је свесна своје грешке и сместа се извинила читавој екипи Тајланда. Она је само желела својим саиграчицама да покаже да треба да у фази одбране буду као Тајланђанке. Није имала на уму никакво непоштовање. Наравно, читав инцидент се одвио прилично несрећно. Све је завршено као једноставни неспоразум у пријатељској атмосфери међу играчицама две репрезентације, објавио је Одбојкашки савез Србије на друштвеним мрежама уз пратећи снимак.
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
14. 11. 2025. у 12:45
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (2)