НИКОЛА ЈОВОВИЋ НАЈБОЉИ ТЕХНИЧАР: Наш дизач води на индвидуалној ранг листи после првог викенда Лиге нација
НИКОЛА Јововић је први техничар после три одиграна кола Лиге нација. Идеолог игре наше одбојкашке селекције је у Римину досада најуспешнији од свих дизача на турниру. Наследник Николе Грбића је и шести на листи најуспешнијих играча у пољу.
Фото: Н. Параушић
Дражен Лубурић је трећи нападач, четврти поентер (56) и 12. сервер на турниру. Капитен Марко Подрашчанин је трећи блокер и девети поентер (37), док је Марко Ивовић пети нападач, пети примач, седми поентер (43) у ВНЛ. Међу десет се нашао и либеро Никола Пековић, који је шести играч у пољу и седми примач.
Подсетимо, Срби су првог викенда победили Словенију (3:1) и Италију (3:1), а изгубили од Пољске - 0:3. У четврак (13.00) у четвртом колу играју са Јапаном.
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНЕ! Хитно реаговала и Марија Захарова: Газите темеље човечанства!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. А и из Кремља.
20. 02. 2026. у 15:11
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)