ПОСЛЕ СЕНЕ ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ: Зашто ирски пливач Данијел Вифен није носио заставу своје земље на затварању Олимпијских игара

Ирски носач заставе Данијел Вифен није се појавио на затварању ОИ, јер је хитно пребачен у болницу.

ПОСЛЕ СЕНЕ ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ: Зашто ирски пливач Данијел Вифен није носио заставу своје земље на затварању Олимпијских игара

Фото: Горан Чворовић

Два дана пре тога пливао је у дисциплини 10 километара у слободним водама у Сени, после чега је, како је истакао, повраћао девет пута и добио дијареју.

- То је најгора ствар коју сам могао да урадим – казао је после изласка из воде.

У Француској истичу да се сада испитује да ли је његово здравствено стање повезано са пливањем у Сени или је по среди нешто друго.  

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.

06. 05. 2026. у 07:00

НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ! Руси прете Кијеву моћним оружјем: Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар

"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"

РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.

06. 05. 2026. у 11:53

Коментари (0)