СРБИЈА НАПАДА МЕДАЉУ! Кајакаши изборили велико финале Олимпијских игара

Српски кајакашки четворосед у мушкој конкуренцији изборио је пласман у велико финале у трци на 500 метара на Олимпијским играма у Паризу.

СРБИЈА НАПАДА МЕДАЉУ! Кајакаши изборили велико финале Олимпијских игара

Фото: АП

Мушки четверац у саставу Анђело Џомбета, Марко Новаковић, Владимир Торубаров и Марко Драгосављевић заузео је другу позицију у полуфиналној трци са временом 1:19.91.

Прво место у нашој полуфиналној групи заузела је селекција Аустралије са временом 1:19.22.

Финална трка на програму је данас од 13.50!

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ У СРПСКИМ ТРОБОЈКАМА: Срби се у великом броју окупили због кошаркаша

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)