БРАВО! Милица Новаковић директно у полуфиналу Олимпијских игара

Марко Паунић
Марко Паунић

07. 08. 2024. у 10:11

Српска кајакашица Милица Новаковић пласирала се у полуфинале трке на 500 метара на Олимпијским играма у Паризу.

БРАВО! Милица Новаковић директно у полуфиналу Олимпијских игара

ФОТО: Танјуг/АП

Она је завршила као другопласирана у четвртој квалификационој групи.

Новаковићева је споменуту дистанцу прешла за 1:50,37, док је испред ње била само Швеђанка Линеа Стенсилс (1:50,16).

Из сваке групе по две су прошле директно у полуфинале, док ће остале такмичарке морати да веслају касније у четвртфиналу.

Полуфинале је на програму у суботу, од 10.30, док је финале од 12.40.

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ У СРПСКИМ ТРОБОЈКАМА: Срби се у великом броју окупили због кошаркаша

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона

ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона

АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.

12. 05. 2026. у 07:40

И ЧУВЕНИ ГРОБАРИ ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)

И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)

Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.

12. 05. 2026. у 12:20

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)