АМЕРИ ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Ево шта је Богдан Богдановић рекао о мечу Србија - САД

27. 07. 2024. у 19:27

Српски кошаркаш Богдан Богдановић дао је изјаву за "Атлетик" говорећи о мечу против селекције Сједињених Амричких Држава на Олимпијским играма у Паризу 2024.

АМЕРИ ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Ево шта је Богдан Богдановић рекао о мечу Србија - САД

Foto: Ataimages.rs/ D.M.

Капитен кошаркашке репрезентације Србије је рекао екипа верује да може да се носи дрим-тимом. Али, није хтео да одговори на директно питање - може ли се до победе против Леброна, Дуранта, Карија...

 - Нећу рећи ништа, јер не желим додатно да их мотивишем. Верујемо, дефинитивно, али не желимо да им дамо додатну мотивацију - истакао је Богдановић.

Додао је он да ће бити доста тешко против Америке, јер поред тога што је познато какав квалитет има тај тим, показао је да уме и да се "врати" када губи.

- И даље мислим да су један од најбољих тимова који је икада заиграо на олимпијском турниру. Сви знају то, али нико се неће предати и одбити да се такмичи. Сви ће покушати да дају своје најбоље против њих, засигурно. Имају Американци много ветерана, знају како да се "укључе" када дође време за то. Имали су 15, 16 поена заостатка против Јужног Судана и видели сте да нису желели да изгубе. Видели сте да су само заиграли мало више тимске кошарке и победили. Исто као и кад су оно мало губили од Немачке - закључио је Богдановић.

Србија свој први меч у Лилу ће одиграти против Америке у 17:15 у недељу, а пренос уживо ће те моћи да пратите уживо на порталу "Новости".

Поред тога, све занимљивости и сва дешавања са Олимпијских игара можете пратити на нашој посебној страници.

БОНУС ВИДЕО: ИСПРАЋАЈ КОШАРКАША НА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Пешић: Десет кандидата, а можда и 11 се боре за медаљу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)