ИТАЛИЈА ПОДРХТАВА: Тринкијери и Теодосић нови црно-бели тандем

Марко Паунић
Марко Паунић

12. 05. 2021. у 10:55

НЕУСПЕХ Виртуса да освоји Еврокуп ове сезоне узбуркао је страсти. Италијански медији преносе информације да је отказ за Александра Ђорђевића питање тренутка, а сада из Болоње долази нова вест.

ИТАЛИЈА ПОДРХТАВА: Тринкијери и Теодосић нови црно-бели тандем

Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Како преноси тамошња "Република" нови тренер Виртуса биће Андреа Тринкијери! Некадашњи стратег Партизана је ове сезоне направио сјајан резултат са Бајерном, а он је први пик управе Виртуса.

Како наводи Република пре неколико дана је управа клуба дала "изузетно богату понуду" Тринкијерију и рачунају да такве услове неће одбити. 

То значи да би Тринкијери радио са Милошем Теодосићем који сигурно остаје у Виртусу, али можда и са Стефаном Марковићем и Стефаном Николићем. 

Ипак италијански медији истичу да ово није једина понуда за Тринкијерија јер се за њега интересује и ЦСКА који жели да га ангажује у случају да Димитрис Итудис напусти клуб. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАК ЗАДАТАК НА СТАРТУ ТУРНИРА: Од Лавова Теранге се очекује много на Афричком купу нација

ЛАК ЗАДАТАК НА СТАРТУ ТУРНИРА: Од "Лавова Теранге" се очекује много на Афричком купу нација

ЈЕДАН од главних фаворита за освајање Афричког купа нација, репрезентација Сенегала започеће учешће на турниру против Боцване са којом се састајуе у Танжеру на "Стаде Ибн Батути" (16.00).

23. 12. 2025. у 10:15

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)