КАКВЕ РЕЧИ О ЈОКИЋУ: Ово је Николин свет , ми само живимо у њему
СРПСКИ ас Никола Јокић није успео да одведе свој Денвер до победе, али је све извесније да ће себе довести до титуле за најкориснијег играча НБА лиге.

Фото: АП
Јокићеве бројке помно прате и кошаркашки аналитичари па је тако у "Атлетику" освануо текст о томе како је за њих трка за МВП завршена, а да је победник наш "Џокер"!
Американац је како је истако планирао велики колумну о томе ко предводи битку за титулу најкориснијег, али ипак нема сумње.
"Ово је Џокеров свет, ми само живимо у њему. Планирао сам велику колумну о МВП трци, али та трка је готова. Било каква драма нестала је у суботу када је Никола Јокиц́ водио Нагетсе до победе над Клиперсима, њихове девете у 10 утакмица без Џамала Мареја, и оне која је Денвер оставила испред оба тима из ЛА на табели", написано је о Нилколи.
Американци су направили поређење са Ембидом и закључили да је Србин на паркету ове сезоне провео чак 819 минута више од конкурента за награду Џоела Ембида. То је скоро 20 утакмица заостатка!
"Будући да потенцијални ривали за награду падају као муве, док је Јокић играо сваку утакмицу за Денвер, МВП се у овом тренутку чини као готова ствар", пишу у Атлетику.
Препоручујемо

ЛЕГЕНДА НБА ЛИГЕ ПРЕШАО НА ЈОКИЋЕВУ СТРАНУ: Доказао је да је достојан да буде МВП
03. 05. 2021. у 09:04

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".
18. 06. 2025. у 18:07

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)