ПЕКОВИЋ НОВИ ПРЕДСЕДНИК КС ЦРНЕ ГОРЕ: Бивши први човек Партизана наследио Веселина Баровића

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 04. 2021. у 14:28

НЕКАДАШЊИ кошаркаш и председник Партизана Никола Пековић ускоро ће постати први човек Кошаркашког савеза Црне Горе (КСЦГ), преносе Вијести.

ПЕКОВИЋ НОВИ ПРЕДСЕДНИК КС ЦРНЕ ГОРЕ: Бивши први човек Партизана наследио Веселина Баровића

Фото: Н.Параушић

Како се наводи, Пековић, тренутно тим менаџер репрезентације, биће званично предложен на седници Управног одбора КСЦГ у четвртак и на функцији председника наследити Веселина Баровића.

Након седнице Управног одбора, у наредних 15 дана одржаће се и седница Скупштине КСЦГ, на којој ће Пековић бити изабран за председника.

Иначе, Пековић је данас, заједно са селектором Бошком Радовићем, био на пријему код потпредседника Владе Црне Горе Дритана Абазовића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".

18. 06. 2025. у 18:07

Коментари (0)

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...