ТРИП ДАБЛ ЈОКИЋА: Никола разбио Мајами и показао да Денвер може и без Мареја (ВИДЕО)
КОШАРКАШИ Денвер Нагетса савладали су Мајами Хит резултатом 126:103.
Фото АП
Никола Јокић и Мајкл Портер Џуниор водили екипу из Колорада до тријумфа у првом мечу без повређеног Џамала Мареја.
Србин је стигао до 15. трипл-дабл меча сачињеног од 17 поена, 11 асистенција и 10 скокова (6 од 14 шут из игре). На терену је провео 32 минута.
Мајкл Портер Џуниор је био најефикаснији са 25 поена, а он је такође имао двоцифрени број скокова и асистенција (по десет).
Најефикаснији у поражен тиму био је Бам Аадебајо са 21 поеном.
Горан Драгић, који излази из повреде (ове сезоне пропустио, до овог, 19 мечева из разних разлога), није играо, управо зато што је играо против Финикса у уторак.
Одлуком тренера на терену није био ни Немања Бјелица.
Препоручујемо
НИКОЛИН IQ ПРОБИЈА КРОВ: Он чини ову игру лаком, нисам видео таквог додавача
29. 03. 2021. у 19:57
ЈОКИЋ ЗАБОРАВИО СРПСКИ: Шта би Никола? Кошарка или баскетбол (ВИДЕО)
29. 03. 2021. у 18:28
ЈОКИЋ ДОБИЈА ВЕЛИКУ ПОМОЋ У ПОХОДУ НА ТИТУЛУ: Троструки НБА шампион долази у Денвер!
25. 03. 2021. у 15:57
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)