РАДОЊИЋ: Игокеа заслужује да се бори за прво место, морамо да одиграмо чврсту утакмицу
КОШАРКАШИ Црвене звезде сутра од 17 сати дочекују Игокеу, а очекивања од тог меча изнео је тренер црвено-белих Дејан Радоњић.
ФОТО: КК Црвена звезда/АБА лига
Он истиче да његове играче очекује тежак посао против екипе која их је у првом делу разбила са 85:65.
- Ми морамо да будемо спремни да одиграмо врло чврсту утакмицу, да се боримо, да скачемо, да читамо ситуације у њиховој одбрани - изјавио је Радоњић за клупски сајт.
Тим Драгана Бајића налази се у серији од пет победа и тренутно има скор 19-4, док су црвено-бели добили четири од последњих пет мечева и са скором 18-3 заузимају сам врх табеле која је и даље некомплетна.
- Игре које приказују током читаве сезоне јасно указују да екипа Игокее заслужује да се бори за прво место у регионалном такмичењу. Имају реално шансе за то, и да се боре за врх, као и екипа Црвене звезде. Само тако можемо да дођемо дођемо до повољног резултата - рекао је тренер црвено-белих.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ШТА ЋЕ БИТИ С МИЦИЋЕМ Одбио нови уговор и прелазак у Реал, али неће ни у Оклахому?
10. 04. 2021. у 10:58
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)