ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ: Нови Лука Дончић одлучио - играће за Србију! (ВИДЕО)
СИН некадашњег бека Црвене звезде Душана Вукевића, који спада у једног од највећих кошаркашких талената Европе одлучио је да ће носити дрес Србије.
ФОТО: Принтскрин
Вукчевић важи за једног од највећих талената Европе и велика је нада Реала из Мадрида. Толика да су га прозвали новим Луком Дончићем.
Додуше, више се мисли на таленат и могући допринос Реалу, него на позицију, јер је 18-годишњи Тристан висок 209 центиметара и игра крилног центра.
Душан Вукчевић је у интервјуу за радио Онда Мадрид потврдио да ће његов син у будућности играти за Србију, уколико заслужи позив селектора.
Млади кошаркаш је могао да бира, имао је основ да игра за Италију, Грчку, Шведску, Шпанију или Србију.
(Курир)
Препоручујемо
РУСИЈА ОДАБРАЛА ХИМНУ ЗА ОИ: Са Разгласа ће се чути Чајковски
25. 03. 2021. у 16:09
РАДОЊИЋ И ДАВИДОВАЦ ПРЕД ЦСКА: Резултатски растерећени, да одиграмо што је могуће боље
24. 03. 2021. у 13:11
ОГЛАСИЛА СЕ ЗВЕЗДА: Отишао је наш Власта, велики глумац и највећи Звездаш (ФОТО+ВИДЕО)
24. 03. 2021. у 11:07
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)