СУСРЕТ У БЕОГРАДУ: Божидар Маљковић угостио Дина Рађу у Олимпијском комитету Србије

Часлав Вуковић

09. 03. 2021. у 16:26

БОЖИДАР Маљковић данас је у олимпијској кући, седишту Олимпијског комитета Србије, угостио легендарног кошаркаша Дина Рађу.

СУСРЕТ У БЕОГРАДУ: Божидар Маљковић угостио Дина Рађу у Олимпијском комитету Србије

ФОТО: ОКС

Дино Рађа је био део легендарног састава Југопластике који је као тренер предводио Божидар Маљковић, и који је доминирао на теренима Југославије и Европе.

На челу са Маљковићем, Југопластика је освојила две титуле европског првака, три домаћа првенства као и један Куп.

Славни кошаркаш био је један од најбитнијих играча Југопластике у ери Божидара Маљковића. Након тога је направио завидну каријеру играјући за Рому, Бостон, Панатинаикос и Олимпијакос, не пропуштајући да увек напомене колико је Маљковић био битна фигура на почетку његове професионалне кошаркашке каријере.

Сусрет у олимпијској кући у Београду прошао је уз незаобилазно присећање на заједничке дане проведене у Сплиту и доминацију Југопластике, као и уз разговор о кошаркашким актуелностима.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!

КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!

ФК Црвена звезда се налази на "двокорак" од Лиге шампиона, а и пре него што одигра двомеч са Лехом из Пољске данас у седишту УЕФА, у Ниону, на ред је дошло и откривање одговора на питање "Ко је Звездин последњи ривал за пласман у елитно европско елитно надметање"?

04. 08. 2025. у 12:08 >> 12:14

Коментари (1)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас