ОГЛАСИО СЕ И ФМП: Двојица позитивних на корона вирус

КОШАРКАШКИ клуб ФМП саопштио је данас да су две члана клуба позитивна на корона вирус.

ОГЛАСИО СЕ И ФМП: Двојица позитивних на корона вирус

ФОТО: КК ФМП/АБА лига

"КК ФМП обавештава јавност да је након тестирања првог тима, стручног штаба, која су обављена у петак, утврђено присуство вируса квид-19 код два члана нашег клуба", наводи се у саопштењу на клупском сајту.

КК ФМП подсећа да је поучен претходним искуствима с вирусом ковид-19, након што се неколико чланова првог тима пожалило на тегобе у четвртак увече на тренингу, прекинуо све активности и обавио хитна тестирања на вирус у петак у преподневним часовима.

Из тога разлога отказан им је и дуел са Борцем у 18. колу АБА лиге, који је требало да се одигра у петак у Чачку.

"Наш клуб ће у складу са свим здравственим мерама Републике Србије, већ током викенда обавити још детаљније анализе (ПЦР, ИГГ, ИГМ анализе крви) како би детаљно утврдио здравствено стање свих у и око првог тима КК ФМП, о чему ће јавност бити информисана", наводи се.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне