ЗЛАТАНОВИЋ: Морнар је један од фаворита за титулу

Александар Илић
Александар Илић

06. 02. 2021. у 10:33

У недељу 7. фебруара од 12 часова Мега ће у оквиру 18. кола АБА лиге дочекати екипу Морнара, а утакмица ће се због познате ситуације са пандемијом Ковид-19 играти без гледалаца у Хали спортова Ранко Жеравица.

ЗЛАТАНОВИЋ: Морнар је један од фаворита за титулу

ФОТО: Мега/Ивица Веселинов

Помоћни тренер Меге Владимир Златановић који је у претходном колу на клупи привремено мењао Владимира Јовановића који је због Ковид-19 вируса у изолацији, пред утакмицу са Морнаром је истакао да Мега мора бити фокусирана на дефанзивне задатке свих 40 минута утакмице.

"Морнар је направио веома респектабилан састав за ову сезону са јасним циљевима за висок пласман у оба такмичења. Уласком у Топ 16 фазу Еврокупа већ су испунили један циљ а сигурно је да играма у досадашњем делу сезоне у АБА лиги показују да су један од фаворита за освајање. Морнар гаји нападачки стил игре и самим тим је јасно да морамо бити јако фокусирани на дефанзивне задатке свих 40 минута, те уз контролисану и паметну игру у нападу мислим да можемо да одиграмо једну добру утакмицу", изјавио је Златановић.

Бек Меге Малколм Казалон истакао је да Мегу у недељу очекује изузетно битна утакмица.

"У недељу играмо веома битну утакмицу против Морнара који игра одлично ове сезоне у АБА лиги. Имају изузетно квалитетну екипу попуњену сјајним играчима на свим позицијама. Морамо да будемо концентрисани и борбени свих 40 минута утакмице уколико желимо да дођемо у прилику да остваримо тријумф и тако наставимо борбу за плеј-оф", изјавио је Казалон.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

ШЕШЕЉ О ТРЕНУТНОЈ ПОЛИТИЧКОЈ СИТУАЦИЈИ: Каја Калас је нико и ништа, Французима не плаћати за авионе ако не повуку признање тзв. Косова