НОВО ОДЛАГАЊЕ У АБА ЛИГИ: Не игра се утакмица ФМП - Борац
ФМП и Борац из Чачка требали су у петак да играју утакмицу 18. кола АБА лиге, али она је одложена.

ФОТО: АП
Разлог је вирус корона. Неколико играча тима из Железника имало је симптоме вируса, тестирани су и налазе се у изолацији, наводи се на сајту регионалног такмичења.
Још увек није познато када ће се састати ови тимови. Нови термин биће накнадно објављен.
Подсетимо, ФМП има учинак 5-10, а Борац 4-11.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ЈОКИЋ ОДУШЕВИО СВЕТ: Само је Леброн Џејмс испред Србина по броју гласова за НБА Ол-стар
04. 02. 2021. у 19:53

ПОБЕДА ПРОТИВ ЛОКОМОТИВЕ ЈЕ МНОГО ВАЖНА ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели у игри и за прво место
04. 02. 2021. у 19:08

НИШТА ОД ОДЛАСКА: Пропао договор Мике и Лудвисбурга, центар остаје у Партизану
04. 02. 2021. у 17:42

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)