ПОВРЕМЕНИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СРБИЈЕ У ЧАЧКУ: Стефан Бирчевић појачао Борац
СРПСКИ кошаркаш Стефан Бирчевић каријеру ће наставити у АБА лиги, у екипи Борца из Чачка.

Стефан Бирчевић фото: Д. С.
Он ће у екипи са Мораве играти до краја сезоне. Крилни центар од прошле недеље тренира са тимом Марка Мариновића, а сада је сарадња играча и клуба званично договорена.
Бирчевић је без клуба био пет месеци и сада је одлучио да појача Борац. Нема сумње да ће представљати важну карику у тиму када је борба за опстанак на Јадрану у питању.
Као што је познато Чачани су до сада остварили само једну победу и то у првом колу када су у Београду савладали Партизан (87:78). Од тог меча нанизали су седам пораза.
Пре друге епизоде у црно-беим редовима носио је дрес Металца, Радничког из Крагујевца, Естудијантеса, Истанбула, Банвита и Телеком Бона.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ПАРТИЗАН ЧЕКА РИВАЛЕ: Ево са ким би црно-бели могли да играју у Топ 16 фази Еврокупа
16. 12. 2020. у 09:26

НБА: Сакраменто дошао до победе у последњој секунди, Харден се вратио на паркет (ВИДЕО)
16. 12. 2020. у 08:59

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.
20. 06. 2025. у 15:23
Коментари (0)