КРСТИЋ МЕЊА РАКОЧЕВИЋА: Легендарни капитен Србије потпредседник КСС-а
НАКОН што је некадашњи репрезетативац Игор Ракочевић напустио место потпредседника Кошаркашког савеза Србије, његов наследник биће Ненад Крстић, преноси Мондо.

ФОТО: ЕПА
Крстић је као капитен Србију предводио до сребра на Европском првенству 2009.године, а такође је и пет година касније на Светском првенству са националним тимом обезбедио вицешампионску титулу.
Бивши центар Партизана иза себе има сјајну каријеру, коју је крунисао и партијама у НБА. Играо је за Њу Џерси Нетсе, Оклахому Сити, Бостон Селтиксе, а у Европи је резултате бележио у дресовима ЦСКА из Москве и Анадолу Ефеса.
Кошаркашки савез Србије седницу је заказао за 14. децембар када ће бити одабран и нови председник.
Крстић ће радити са млађим селекцијама "орлова", док сениоре у фебруару очекују нове борбе у којима ће покушати да изборе пласман на Еуробаскет. У Грузији ће кошаркаши Србије одмерити снаге са домаћином и са селекцијом Швајцарске.

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

ПАЛА ОДЛУКА: Новак Ђоковић се "сели" у Азију
Новак Ђоковић је донео важну одлуку.
23. 09. 2025. у 15:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)