СТАРТОВАО ЕВРОКУП: Будућност такмичење почела победом
КОШАРКАШИ Будућности победили су Брешу са 93:81 на свом паркету у 1. колу Еврокупа.

ФОТО: АП
Подгоричани су меч преломили у четвртој четвртини коју су добили са 28:16.
Утакмица је све до последњег квартала била изједначена, али на крају су изабраници Петра Мијовића на крилима Николе Ивановића успели са савладају тим из Италије.
Будућност су до победе предводили поменути Никола Ивановић са 24 поена, док су Мелвин Еџим и Џастин Кобс постигли по 16.
На другој страни одличу уткамицу је одиграо бивши центар Црвене звезде, Душан Ристић, који је меч окончао са 17 поена, пратио га је Кели Чери са 12.
Подгоричани у наредном колу гостује Левалои, док Бреша дочекује Улм.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
04. 08. 2025. у 20:00

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)