ФМП СЕ ПОЈАЧАО ИЗ ФРАНЦУСКЕ: Некадашњи играч Меге се вратио у АБА лигу
КОШАРКАШКИ клуб ФМП добио је појачање на позицији плејмејкера за наредну сезону.
ФОТО: АП
У тим из Железника је стигао црногорски репрезентативац, Огњен Чарапић, преноси портал "Нова.рс".
Чарапић је носио дрес подгоричке Будућности две сезоне, да би након тога прешао у Мегу за који је играо три сезоне. Претходну је провео у француском Буржу и сада је одлучио да се врати у АБА лигу.
Овај организатор игре је својевремено важио за једног од најталентованијих играча на својој позицији, али су га повреде у великој мери омеле да оправда те тврдње.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ВОЛДЕН ОТКРИО ЗАШТО ЈЕ ПРЕШАО У ЗВЕЗДУ: Хтео сам да играм на вишем нивоу
06. 09. 2020. у 17:56
РАЗИШЛИ СЕ ЗВЕЗДА И НОКО: Здравствени проблеми спречили Камерунца да заигра у Београду
06. 09. 2020. у 16:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)