КОШАРКА НА ЛИТИЦИ: Погледајте где су Норвежани организовали баскет (ВИДЕО)

НОРВЕЖАНИ Маркус Вин и Симен Самуелсен одлучили су да реше ко је од њих двојице бољи кошаркаш, тако што су заказали дуел један на један на, најблаже речено, необичном месту.

КОШАРКА НА ЛИТИЦИ: Погледајте где су Норвежани организовали баскет (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

У оквиру пројекта "Mountain Concept", играли су баскет на врху планине - можда се не може рећи да су ризиковали животе, али потребна је храброст само да се стоји на литици, а не да се врше било какве активности...

Ко је победио то је мање важно, свакако оба момка заслужују велике похвале за храврост и жељу да играју баскет на више него необичном месту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају