ПИСАЛИ СУ ДА СЕ УГОЈИО И ДА НЕ ТРЕНИРА: Дончићев одговор био је маестралан (ВИДЕО)

27. 07. 2020. у 08:47 >> 09:13

ТОКОМ паузе због вируса корона словеначки кошаркаш Лука Дончић био је на удару критика америчке јавности због физичког изгледа, јер су многи тврдили да се угојио више од очекиваног.

ПИСАЛИ СУ ДА СЕ УГОЈИО И ДА НЕ ТРЕНИРА: Дончићев одговор био је маестралан (ВИДЕО)

Фото: ЕПА

Писали су тамношњи медији да је Далас погрешио што је младом Словенцу дозволио да се врати у домовину, где, наводно, није ни тренирао како би остао у каквој таквој форми.

Међутим, када се Дончић вратио у Даллас показао је да су то биле само шупље приче. Словенац је и током карантина вредно тренирао, а да је остао у форми најбоље показују његова издања на припремним мечевима.

Чак ни пораз од Индијане (118:111) није тешко пао Мавсима, јер је Лука приказао партију којом су и он и његови предпостављени добили материјал да се за одговор на неосновне осуде.

Дончић је против Пејсерса "летео" по паркету, и за 24 минута, колико је провео у игри, убацио је 20 поена, уз 11 скокова и девет асистенција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске

МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске

УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.

26. 03. 2026. у 12:34

Коментари (0)

НОВО ЛИЦЕ GOMEXA: Трговина која разуме свог комшију