АЛАРМ У ДЕНВЕРУ УПАЉЕН! Порука која ће одјекнути: „Јокићу, доста је било грешака!”
ТРЕНЕР Денвера Дејвид Аделман говорио је о кризи у игри Николе Јокића. Указавши на један аспект који мора да поправи - а то су изгубљене лопте.
ФОТО: Танјуг/АП
Денвер је у Бол Арени савладао Торонто 121:115, а Јокић је поново био надомак трипл-дабла.
Меч завршио са 22 поена, осам скокова и девет асистенција.
Ипак, српски центар у последње време има изражен проблем са изгубљеним лоптама.
Негативан рекорд забележио је против Мемфиса (125:118) када је имао чак десет изгубљених лопти, док у последњих десет утакмица просечно губи око пет по мечу.
Охрабрује чињеница да је против Торонта тај сегмент игре значајно поправио, пошто је дуел завршио са "свега" две изгубљене лопте.
- Јокићеве највеће грешке јесу изгубљене лопте, он мора да их смањи. Губиће је због своје стопе коришћења. Али и остали момци морају да преузму то на себе и да донесу лопту на терен и да нас организују, Неће увек бити савршено, дакле, то је питање тима. Очигледно је да је он тај који добија статистику, изгубљене лопте, али мислим да је важно да сви помажу једни другима, укључујући и њега - завршио је Аделман.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ПОРАЗ КОЈИ ЋЕ БОЛЕТИ! Звезда пала након драме и +12 против Панатинаикоса
20. 03. 2026. у 22:12 >> 22:16
"ЉУТИО САМ СЕ НА КАТАИЈА"... Дејан Станковић отворио душу пред меч Звезда - Раднички
20. 03. 2026. у 18:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)