ДРАМИ ЈЕ ДОШАО КРАЈ! Заробљени играчи Партизана у Дубаију ускоро стижу у Београд!
Тројица кошаркаша Партизана непланирано су "продужили" одмор у Дубаију због рата који је тамо започет, те су сви били забринути како ће се вратити назад у Србију. Међутим, стиже добре вест.
Фото: Профимедиа
Наиме, како сазнаје Моззарт спорт, сутра ће допутовати у Љубљану а одатле кренути пут Београда Дилан Осетковски, Шејк Милтон и Двејн Вашингтон који су били заробљени у Дубаију.
Поред играча Партизана, већ вечерас ће се и у Истанбул вратити представници Фенербахчеа. Тако су барем објавили људи из клуба, прецизније спортски директор Угур Озан Сулак. Објављено је писмо Јасикевишијуса у коме се Литванац захвалио на порукама подршке, па и да се нада да ће ускоро слетети у Истанбул.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)