"НАДАМ СЕ ДА ЋЕ ЦЕЛА ТВОЈА ПОРОДИЦА ДОБИТИ РАК!" Гнусне увреде на рачун кошаркаша Црвене звезде Кодија Милера-Мекинтајера
Кошаркаш Црвене звезде, Коди Милер-Мекинтајер нашао се на мети гнусне увреде на свом Инстаграму.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Коди је одговорио на ужасне увреде.
"Глупи мајмуне, надам се да ће цела твоја породица добити рак."
Коди је одлучио да не остане нем, те ју је заједно са својим одговором поделио са својим пратиоцима.
"Хеј, немој да се кријеш иза Инстаграма. Неко из моје породице је заиста преминуо од рака и немам проблем да ти дам адресу па да о томе разговарамо уживо. Кријеш се иза Инстаграма мислећи да то нећу објавити или да нећу одговорити. Али сада знаш. Јави ми ако желиш да ово кажеш лично, а не преко Инстаграма, и послаћу ти адресу", написао је Милер-Мекинтајер на Инстаграму и касније објаснио зашто је одлучио да овако реагује:
"Успут, свима да кажем — ја сам веома смирен. Али с времена на време мораш људима ставити до знања неке ствари. Тако да си вечерас ти пример. Господине, од мушкарца до кукавице. Јави ми ако желиш да изговориш те речи уживо и даћу ти прилику да то учиниш.
И ово је за све. Без обзира на године. Не дозволите људима да вашу смиреност или доброту схвате као слабост. Ово није прва особа, нити последња, која је слала овакве поруке мени, мојим саиграчима или другим спортистима широм Европе.
Али понекад је добро једноставно разоткрити такву особу. И вечерас сам изабрао њега. Нека то виде њихови пријатељи, њихове породице и јавност. Следећи пут размисли два пута пре него што нешто кажеш или буди довољно паметан да направиш лажну Инстаграм страницу, геније. Волим вас све и лаку ноћ."
Препоручујемо
КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ! Суспендован ватерполиста Душан Мандић!
13. 01. 2026. у 09:31
ЂОКОВИЋ НА ДОБРО ПОЗНАТОМ МЕСТУ: Почиње напад на први гренд слем у сезони
13. 01. 2026. у 08:33
Наполи не одустаје од титуле: Кремонезе никада није славио на овог гостовању
НАПОЛИ у 35. колу Серије А дочекује Кремонезе на стадиону „Дијего Армандо Марадона“, у мечу који за домаћина има императив победе. Екипа Антонија Контеа жели да одложи могућу шампионску прославу Интера и остане у трци бар још једно коло. Ипак, после недавних киксева, титула је све даља.
24. 04. 2026. у 08:19
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!
Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
23. 04. 2026. у 20:00
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)