СТИГЛА НАГРАДА! Кошаркашки клуб Црвена звезда најјачи бренд у Србији
КК Црвена звезда проглашен је најјачим спортским брендом у Србији на манифестацији "СПОРТО 2025" одржаној 1. децембра у Порторожу, објавили су црвено-бели на званичном сајту данас.
ФОТО: КК Црвена звезда
Ово престижно истраживање спортских клубова у Србији спроводи се од 2013. године, као део регионалног пројекта.
Црвено-бели су навели и образложење награде, као и система по којем се брендови класификују.
- Модел који се користи мери снагу бренда кроз осам димензија: препознатљивост, ангажман, перцепција квалитета, задовољство, успешност, допадљивост, препорука и навијачка подршка, а ове године истраживање вредности спортских брендова спроведено је на национално репрезентативном узорку грађана Републике Србије“, наводи се у саопштењу на сајту клуба.
- КК Црвена звезда који је практично у врху популарности и по свим параметрима који се рачунају за конкуренцију за ову награду – још једном је потврдила и кроз глас и мишљење широког јавног мњења, да је гледајући резултате, медијске наступе и атмосферу коју праве навијачи нашег клуба на утакмицама Евролиге: Да је један од најстабилнијих и најјачих спортских брендова у Србији“, објавили су црвено-бели, подсећајући да овај успех није случајан.
- Клуб је три пута био на првом месту, константно се налазио у самом врху и ниједном није испао из ТОП 3 клуба у земљи — што показује изузетну снагу бренда и дугорочни континуитет. Ове године, КК Црвена звезда је поново проглашена најјачим спортским брендом у Србији, чиме је још једном потврдила своју репутацију, препознатљивост и снажну везу са навијачима. Овакав континуитет јасно показује да је КК Црвена звезда један од најдоминантнијих и најпрепознатљивијих спортских брендова у земљи“ наводи се између осталог у образложењу награде која је стигла на адресу нашег клуба“.
Ова престижна награда додељена је нашем клубу на полувремену утакмице 14. кола Евролиге са Барселоном. Представници Спорто конференције и агенције Медиана Аца Кнежевић (Спорто) и Борислав Радојковић (Медиана) доделили су признање за најбољи спортски бренд Србије директору маркетинга КК Црвена звезда Јанку Станковићу.
Препоручујемо
ЕУФОРИЈА ТРЕСЕ МАРАКАНУ! Ево како Црвена звезда може у топ 8 фазу Лиге Европе
29. 01. 2026. у 07:00
САВРШЕН ТЕРМИН! Ево када Новак Ђоковић и Јаник Синер играју полуфинале Аустралијан опена
29. 01. 2026. у 06:13
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)