БОГДАНОВИЋ "УДАРИО" СУДИЈУ: Када је видео шта је урадио - одмах је учинио ово (ВИДЕО)
Кошаркаш Лос Анђелес Клиперса Богдан Богдановић (33) нехотице је ударио судију лоптом у лице током утакмице против Минесоте (109:106). У занимљивој ситуацији нашао се капитен репрезентације Србије.
Фото Танјуг/АП/Mark J. Terrill
Тим из Лос Анђелеса поражен је након драме од Минесоте 109:106, а Србин је одиграо солидну партију. Учинак је био деве поена, две асистенције и скок.
За разлику од ранијих дуела где су се навијачи питали зашто га нема на терену сада је добио 22 минута на паркету.
Међутим, током самог сусрета у Минеаполису дошло је до непријатне ситуације.
Наиме, док је противнички играч изводио лопту из аута, Богдановић је покушао да је ухвати, али је уместо тога лопту послао директно у лице главног арбитра Пета Фрејхера.
Кошаркаш се одмах извинио, а како је та сцена изгледала, можете погледати у видео снимку испод.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
СРБИНУ СВЕ ВЕЋЕ ПОВЕРЕЊЕ: Никола Јовић одличан, нестварно издање Левина (ВИДЕО)
07. 12. 2025. у 08:22
КАКВО ИЗДАЊЕ ТРИСТАНА ВУКЧЕВИЋА: Бивши партизановац доминантан у дресу Вашингтона
07. 12. 2025. у 09:45
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)