"НЕМАМО СЈАЈНО ИСКУСТВО ПРОТИВ ЊИХ..." Саша Обрадовић пред меч Црвена звезда - Будућност
07. 11. 2025. у 17:22
Кошаркаши Црвене звезде у суботу од 20 часова у хали "Александар Николић" дочекују Будућност из Подгорице у дербију кола АБА лиге. Пред овај меч очекивања је изнео и тренер црвено-белих Саша Обрадовић.
Повезане вести
САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Саша Обрадовић открио зашто Батлер није играо против Будућности
ЦРВЕНА звезда је убедљиво савлада Будућност (95:79) у АБА лиги. Утиске после утакмице изнео је тренер црвено-белих Саша Обрадовић.
08. 11. 2025. у 22:57
Најновије из рубрике
ДРАМА У ТЕКСАСУ! Никола Јокић је урадио све, али га је саиграч "продао" (ВИДЕО)
Кошаркаши Денвер Нагетса остали су без победе ноћас у Даласу на заиста драматичан начин - 131:130!
24. 12. 2025. у 06:10
"НИСМО БИЛИ НА УТАКМИЦИ": Саша Обрадовић после пораза Звезде у Евролиги
ЦРВЕНА звезда се мучи у гостима у Евролиги. Бољи од црвено-белих био је Париз са 102:92 у главном граду Француске. После меча огласио се Саша Обрадовић.
23. 12. 2025. у 23:01
ПАРИЗ "ПРЕТРЧАО" ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Црвено-бели уписали пораз у престоници Француске у 18. колу Евролиге
Кошаркаши Париза савладали су Црвену звезду са 102:92 у оквиру 18. кола Евролиге.
23. 12. 2025. у 22:45
МИЛАН СЕ РЕШИО ВЕЛИКОГ ПРОМАШАЈА: Он је напустио италијанског великана
БЕЛГИЈСКИ фудбалер Дивок Ориги није више члан Милана, саопштио је данас италијански клуб.
23. 12. 2025. у 22:23
ЦРНОГЛАВАЦ СЕ ЛЕЧИ: Десни бек Партизана неизвестан за наступ у репрезентацији за Европско првенство
ОДМОРА нема за перјанице Партизана. Узданице црно-белих с нестрљењем ишчекују почетак припрема рукометне репрезентације за ЕП од 15. јануара до 1. фебруара у Данској, Шведској и Норвешкој. И док голман Андреј Трнавац и средњи бек Вељко Поповић већ од 25.децембра у Старој Пазови могу да крену пуном паром, дотле десног бека Николу Црноглавца мучи повреда колена и неће моћи да тренира док се не опорави.
23. 12. 2025. у 22:06
Коментари (0)