КАКАВ ГЕСТ КК ДУБАИ! Повређеном кошаркашу продужили уговор
Француски кошаркаш Мамаду Жаите продужио је уговор са Дубаијем до јуна 2028. године, саопштио је данас клуб из Уједињених Арапских Емирата.
FOTO: EPA
Жаите (30) је у јулу потписао двогодишњи уговор са Дубаијем. Француски кошаркаш је пре месец дана повредио Ахилову тетиву због чега ће пропустити целу сезону.
- Овакав гест није уобичајен у професионалном спорту, а мени значи све. Желим да се захвалим клубу и управи што су ми указали поверење. Дубаи је овим гестом показао да је велики клуб - рекао је Жаите, пренео је клуб.
Француски кошаркаш је пре Дубаија играо за Монако, Виртус, Гацијантеп, Автодор, Торино, Лимож, Стразбур, Нантер, СОМБ и ИНСЕП.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)