СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Александар Ђорђевић опет преузима функцију селектора?
ПОСЛЕ сјајних резултатат са репрезентацијом Србије и сребрних медаља на Светском првенству, Олимпијским играма и Евробаскету Александар Ђорђевић се бацио на клупску кошарку, са кратким излетом у националном тиму Кине.
FOTO: Nebojša Paraušić
Није се легенда српске, европске и светске кошарке толико добро снашла на клупском плану као на репрезентативном, па би опет могао да се врати на клупу једног националног тима.
Наиме, како Тутоспорт сазнаје главни кандидат за клупу Италије након одласка Ђанмарка Поцека су Лука Банки и Александар Ђорђевић.
Исти извор истиче да се већ разговарало са српским стручњаком. Сале већ дуго живи у Италији, познаје језик, познаје играче и ситуацију у итлаијанској кошарци.
Ствар о којој пише Тутоспорт је да је Ђорђевић већ изнео свој захтев, а то је да има потпуну слободу у одабиру и организовању екипе.
Италија по писању Тутоспорта треба да изгради потпуно нову репрезентацију јер има надолазеће младе играче које треба лансирати у сениорски тим.
Наредни дани ће донети коначни расплет да ли ће селектор Италије постати Лука Банки или Александар Ђорђевић.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
ШОКАНТАН ОБРТ: Светислав Пешић остаје селектор кошаркашке репрезентације Србије!
08. 09. 2025. у 19:27
КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!
08. 09. 2025. у 18:04 >> 18:05
ШТА ЋУ САДА? Испливао снимак Светислава Пешића док Србија иде у пропаст (ВИДЕО)
08. 09. 2025. у 12:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)