ЗГРОЗИО ЈЕ МНОГЕ: Газда Панатинаикоса вређао све живе, ово му је сад урадила Евролига
Први човек Панатинаикоса, Димитрис Јанакопулос, кажњен је од стране Евролиге.
Foto: Profimedia
Наиме, ПАО још увек није обезбедио фајнал-фор. Играће пету утакмицу против Ефеса у Атини за пролаз на завршни турнир.
Након утакмица са турским клубом, Јанакопулос је жестоко критиковао суђење, вређао судије као и првог човека Евролиге Дејана Бодирогу. И све то на друштвеним мрежама, пред милионима људи.
Због тога, Евролига је изрекла казну. Јанакопулос је санкционисан новчано у износу од 100.000 евра.
- Господин Димитрис Јанакопулос, већински власник клуба Панатинаикос АКТОР Атина, кажњен је новчаном казном у укупном износу од 100.000 евра због изјава на друштвеним мрежама које се односе на суђење, омаловажавајућих коментара и штетних изјава упућених другим клубовима, појединцима и организацији Евролиге - стоји у званичном саопштењу.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ХАОС У СПЛИТУ! Полиција привела више од 100 навијача Хајдука и Динама због туче
03. 05. 2025. у 18:24
НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЋЕ БИТИ МВП?! Ово је табела са гласовима - Шеј у предности, али...
05. 05. 2025. у 14:32
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
МИЛИОНИ АМЕРА СУ У ШОКУ: Никола Јокић их је запањио као нико никада! (ВИДЕО)
НБА лига нема никог сличног нити ишта слично ономе што Никола Јокић изводи, а сада постоји и један неочекивани "доказ".
29. 12. 2025. у 21:00
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)