МАСТЕРС У МАЈАМИЈУ: Ђоковић показао два лица против Хиџикате

Александар Илић
Александар Илић

21. 03. 2025. у 22:04

Одиграо је Новак Ђоковић свој први меч на АТП мастерсу у Мајамију. У другом колу противник Србину био је Ринки Хиџиката који је у претходном савладао Хамада Међедовића. Србин је био убедљив, славио је 2:0 у сетовима (6:0, 7:5 (1)).

МАСТЕРС У МАЈАМИЈУ: Ђоковић показао два лица против Хиџикате

ФОТО: Танјуг/АП

Вратио се Новак Ђоковић на терен, а то је учинио на импресиван начин. 

Пети тенисер света састао се са 86. играчем планете, а од прве размене лоптица било је јасно, Ноле је био гладан победе. О томе најбоље говори и начин на који је узео први сет. Ривалу је три пута одузео сервис и експресно га добио 6:0. 

Пробудио се Аустралијски тенисер у наставку меча. Доста сигурније играо форхенд... 

 У трећем гему имао је две брејк прилике, али се тада упалио српски инат и брзо се вратио у меч. 

Побеснео је Новак на себе, гласно упутио неколико оштрих речи у осмом гему, при резултату 3:4, то као да му је помогло да у завршници смогне снаге и сломи ривала који је играо преко граница својих могућности и на крају добије и други сет и то у тај-брејку 7;1. 

БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута