ДЕЛИЈЕ СУ ОВО ЧЕКАЛЕ: Огласила се Звезда, ово је стање Џоела Боломбоја
Шокирана је била фудбалска Србије када је одјекнула вест да је капитен репрезентације Александар Митровић завршио у болници због проблема са радом срца. На срећу, сада стижу сјајне вести.
Фото: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Како преноси саудијски "Ал Ријад", ускоро би требало снажног нападача да очекујемо на терену!
Митровић се већ вратио тимским тренинзима у Ал Хилалу, мада га је тешко очекивати да ће заиграти већ овог викенда.
Свакако ће бивши фудбалер Партизана, Андерлехта, Њукасла и Фулама одрадити тест оптерећења пред суботњу утакмицу, али је сва прилика да ће га тренер Жорж Жезус поштедети додатних напорда.
Далеко реалније је да Митровића на терену видимо после репрезентативне паузе када ће бити од великог значаја Ал Хилалу у борби за титулу првака Саудијске Арабије.
Кад год да се Александар врати биће добро пошто је успео да здравствени проблем остави иза себе и може да се посвети ономе што најбоље зна - да тресе мреже.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)