"ШТА МЕ ЈЕ МОТИВИСАЛО? ПРОСТО - ЗВЕЗДА!" Ален Смаилагић након тријумфа Жалгириса у Београду
Кошаркаши Црвене звезде поражени су вечерас од Жалгириса у "Београдској арени" резултатом 80:86 у оквиру 27. кола Евролиге, а након меча један од најбољих појединаца гостију Ален Смаилагић изнео је утиске.

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
Након меча огласио се некадашњи кошаркаш Партизана, а сада Жалгириса Ален Смаилагић.
- Осећам се сјајно што смо овако победили, сви знају колико ми значи. Играли смо заједно, урадили смо све што је било потребно.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Шта те је мотивисало?
- Просто, Црвена звезда. Имамо успоне и падове, као и у овом мечу. Тешко је, али се прилагођавамо. Као што је тренер рекао, настављамо да сањамо и верујемо у себе - рекао је Ален.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо

"ТО ЈЕ ОДЛУЧИЛО МЕЧ": Сферопулос утучен после шокантног пораза Звезде од Жалгириса
27. 02. 2025. у 22:19

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога са Светског клупског првенства.
16. 06. 2025. у 07:00

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)