ЕВРОЛИГА БЕЗ МИЛОСТИ: Поново ударила по џепу власника Панатинаикоса, а није штедела ни Атамана и Ласа

Новости онлине

13. 02. 2025. у 17:30

Дисциплински судија Евролиге новчано је казнио са 7.500 евра власника Панатинаикоса Димитриса Јанакопулоса због коментарисања суђења на друштвеним мрежама.

ЕВРОЛИГА БЕЗ МИЛОСТИ: Поново ударила по џепу власника Панатинаикоса, а није штедела ни Атамана и Ласа

Foto: Profimedia

Јанакопулос је кажњен у складу са чланом из Дисциплинског кодекса Евролиге због коментарисања суђења на утакмици 11. кола најквалитетнијег еврпског такмичења против Жалгириса (77:84).

Недавно је Јанакопулос добио забрану присуства спортским догађајима, која се само надовезала на ону коју је претходно имао и која је гласила на чак осам месеци. Казна је продужена на још месец дана, а власник грчког клуба је такође и новчано кажњен.

Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Такође, Евролига је са по 5.000 евра казнила тренере Панатинаикоса Ергина Атамана и Басконије Пабла Ласа. Наиме, Атаман је кажњен због коментарисања суђења на мечу 21. кола против Барселоне, док је Ласо кажњен због коментара на рачун судија на утакмици 22. кола против Панатинаикоса.

Нису то једине казне Евролиге, пошто је са 4.000 евра казнила кошаркаша Барселоне Чимезија Метуа због неприкладног понашања према судијама на утакмици 26. кола против Олимпијакоса.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао